AUTOMATYK – OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI CUKRU

Miejsce pracy: Chełmża

Zadania:
– Utrzymywanie poprawnej pracy systemu sterowania wraz z urządzeniami towarzyszącymi

– Wykonywanie przeglądów urządzeń kontrolno-pomiarowych

– Modernizacja, naprawy i remonty systemu sterowania i urządzeń np. siłowników pneumatycznych, elektrycznych, przepustnic

– Przygotowywanie dokumentacji z wykonywanych prac

– Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:
– Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: automatyczne, elektroniczne, mechatroniczne lub informatyczne)

– Min. roczne doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku: znajomość systemów sterowania PCS 7, automatyki przemysłowej, sprzętu komputerowego, czyt. rysunku tech.)

– Uprawnienia energetyczne E do 1kV

– Znajomość automatyki, systemów sterowania HMI, PCS7, czyt. rys. techn, korzystania z schematów technolog

– Umiejętności samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania probl. tech., lokalizowania problemów i sprawnego usuwania usterek

– Gotowość do pracy w systemie zmianowym w okresie kampanii

– Znajomość pakietu Microsoft Office – mile widziane

Nasza oferta:
– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– Pełne wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy

– Pracę w międzynarodowym koncernie oraz stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

– Praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie

– Przyjazna atmosfera w pracy

Kontakt do specjalisty: 501 587 563

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić