Aplikacje zostały zamknięte

Blacharz/lakiernik przy samochodach luksusowych (ib)

Francja,okolice Lyonu, zagranica

IPF Global

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Blacharz/lakiernik przy samochodach luksusowych
Miejsce pracy: Francja okolice Lyonu

Zakres obowiązków:

-praca w autoryzowanym serwisie samochodów luksusowych np. Porsche, Ferrari itp.
-umiejętności szpachlowanie blachy
-samodzielne przygotowanie samochodu do malowania – oklejanie itp.
-lakierowanie samochodów w kabinie na mokro
-kontrola jakości – sprawdzenie grubości lakieru
-kosmetyka samochodowa – polerowanie itp.
-konserwacją antykorozyjną nadwozia

Oferujemy

-zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
-zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji
-atrakcyjne wynagrodzenie
-okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce -prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-pracę w polskim zespole – pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
-zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem – wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

-10-12 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność przygotowania i lakierowania samochodu
-umiejętności blacharskie: szpachlowanie, prostowanie drobnych wgnieceń itp.
-świadectwa pracy i referencję zawodowe z poprzednich zakładów
-dokładność
-samodzielność
-dobry stan zdrowia
-prawo jazdy kat. B
-mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego
-mile widziana osoba dysponująca własnym samochodem na wyjazd