Aplikacje zostały zamknięte
– Rekrutacja prowadzona online –

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy z branży TSL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Branch Manager
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres zadań:
Skuteczne zarządzanie procesami w oddziale (spedycja, magazyn, operacje)
Koordynowanie, motywowanie i nadzór nad zespołem
Realizacjaa założonych dla stanowiska celów jakościowych i ilościowych
Wdrożenie procesów mających na celu zwiększenie rentowności oddziału
Zarządzanie P&L, optymalizacja kosztów
Przygotowanie niezbędnych analiz i raportów na potrzeby managementu
Oczekiwania:
Min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Ugruntowane doświadczenie w obszarze logistyki kontraktowej oraz zarządzania spedycją
Umiejętność zarządzania zespołem
Dobra znajomość języka angielskiego
Samodzielność, dynamizm w działaniu oraz dojrzałość biznesowa
Wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne