BROKER UBEZPIECZEŃ OSOBOWYCH – POZNAŃ

Broker Ubezpieczeń Osobowych – Poznań
Poznan
NR REF.: 1141435

Dla naszego Klienta, brokera ubezpieczeniowego z kapitałem zagranicznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Broker – ubezpieczenia osobowe

Miejsce pracy: Poznań

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: współpracę z klientami w aranżowaniu programów ubezpieczeniowych z obszaru ubezpieczeń osobowych (przede wszystkim ubezpieczeń grupowych oraz zdrowotnych), przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielami, opracowywanie porównań ofert ubezpieczeniowych i rekomendacji dla klientów, oraz utrzymywanie relacji z klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także za pozyskiwanie nowych klientów (w proporcji 70 proc. obsługa, 30 proc. sprzedaż).

Nasz klient oczekuje doświadczenia w pracy na stanowisku brokera ubezpieczeń osobowych, umiejętności budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami, a także samodzielności i zaangażowania. Licencja brokera na tym stanowisku jest niezbędna.

Nasz klient oferuje pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, a zarazem przyjaznej kulturze organizacyjnej, umowę o pracę z podstawą wynagrodzenia i systemem premiowym, a także szeroki pakiet benefitów.

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij