Aplikacje zostały zamknięte

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Trzciniec, Bydgoszcz

Miejsce pracy: Trzciniec

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowanych
  • Stabilna forma zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)
  • 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Brygadzisty/ Lidera produkcji oraz 5 lat na stanowisku operatora na produkcji
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość procesu technologicznego produkcji materiałów budowlanych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Zdolności komunikacyjne i liderskie

Zadania:

  • Zapewnianie nadzoru nad bieżącą pracą oraz dbanie o dyscyplinę podległych pracowników
  • Odpowiadanie za realizację planów produkcyjnych
  • Kontrolowanie jakości wytwarzanego i pakowanego produktu poprzez współpracę z zakładowym Laboratorium
  • Dbałość o czystość obsługiwanych maszyn i w obrębie obsługiwanych stanowisk
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym na zmianie – raporty
  • Organizowanie zaopatrzenia pracowników brygady w środki ochrony osobistej
  • Współpracowanie z przełożonym w zakresie ciągłego doskonalenie procesów produkcyjnych zgodnie z wdrażanym procesem Lean Manufacturing
  • Monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania zasad BHP, P.POŻ. i Ochrony Środowiska
  • Odpowiadanie za powierzone narzędzia i sprzęt
  • Przeprowadzanie niezbędnego szkolenia pracowników na stanowiskach pracy

APLIKUJ!Socials