Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Brygadzista zmiany produkcyjnej

Miejsce pracy: Łódź

9-18-63801

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Brygadzista Zmiany Produkcyjnej

Zadania:

– Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu (około 15-20 osób)
– Motywowanie i szkolenie podległego zespołu
– Realizacja planów produkcyjnych
– Zagwarantowanie ciągłości procesu produkcyjnego
– Organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych
– Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz stanowisk pracy
– Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami i normami
– Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i ogólnozakładowych w podległym obszarze

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie zarządzania pracownikami produkcyjnymi
– Doświadczenie w zakresie nadzoru i organizacji procesów produkcyjnych
– Wykształcenie min. średnie
– Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych będzie dodatkowym atutem
– Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
– Znajomość programu SAP będzie mile widziana
– Otwartość do pracy w systemie zmianowym (6-18, 18-6 tj.4 dni pracujące, 4 dni wolne)
– Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
– Dobra organizacja pracy, samodzielność
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

Korzyści:
– Umowa o pracę;
– Bonus roczny i premie uznaniowe;
– Opieka medyczna;
– Bony na święta;
– PPE opłacane przez pracodawcę;
– Dofinansowanie do kursów oraz szkoleń;
– Świetna atmosfera pracy
– Owoce w biurze;
– Ubezpieczenie na życie, zdrowotne;
– Rozwijającą pracę w stabilnym środowisku.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić