Aplikacje zostały zamknięte
Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm
województwa Kujawsko – Pomorskiego.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Solec Kujawski, k., Bydgoszcz, Toruń

Zadania:

  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników – wyznaczanie, kontrolowanie zadań
  • Ocena podległych pracowników
  • Kontrola procesu, stanu parku maszynowego oraz wdrożonych procedur
  • Prowadzenie odpowiednich raportów i rejestrów
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (3 zmianowym 4 brygadowym),
  • dokładności, sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn,
  • dodatkowym atutem będą:
    – uprawnienia na wózki widłowe i suwnice wydanym przez UDT,
    – wykształcenie średnie techniczne mechaniczne lub zawodowe,
    – doświadczenie w przetwórstwie materiałów prowadzonych we wstędze (papier, folia).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 1 rok),
  • przyuczenie do pracy na stanowisku,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szereg benefitów dla pracowników m.in wczasy pod gruszą, pożyczki zakładowe, bony podarunkowe z okazji Świąt.