Chief Accountant

  • Stabilna i międzynarodowa organizacja z obszaru Agro
  • Całościowe wsparcie w obszarze Finance

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem Działu Księgowego poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisku Chief Accountant.

Opis stanowiska

  • Zastępowanie Głównego Księgowego w zakresie kluczowych spraw prowadzenia rachunkowości i podatków;
  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT);
  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych;
  • Księgowanie faktur;
  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych;
  • Udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca;
  • Współpraca z audytem i instytucjami zewnętrznymi;
  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych, finansowych i innych raportów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia / finanse / rachunkowość;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości);
  • Znajomość przepisów podatkowych i bilansowych; dodatkowym atutem będzie umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP;
  • Wysoka samodzielność, skrupulatność oraz proaktywność w działaniach.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Przejrzysty system wynagrodzeń;
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy;
  • Szeroka oferta benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, Multisport, bony świąteczne.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło