Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o

Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych? Szukasz stałej pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku?

Aplikuj teraz lub wyślij sms „UDT Chwaszczyno” pod numer 697800885 – oddzwonimy!

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego w Europie producenta śrub oraz dystrybutora szerokiej gamy elementów złącznych, poszukujemy kandydata na stanowisko operator wózka widłowego!

Lokalizacja: Chwaszczyno

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta – umowa próbna na 3 miesiące
  • pracę II zmianową na pełen etat
  • płatne nadgodziny
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie podstawowe + premie wydajnościowe
  • szeroki zakres benefitów (posiłek, kartę multisport, paczki świąteczne, wyjścia integracyjne)

zadania

  • obsługa wózka wysokiego składowania
  • obsługa programu magazynowego

oczekujemy

  • aktualnych uprawnień UDT ( I WJO )
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić