Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Consultant PowerBI

Miejsce pracy: Warszawa

2-15-60325
Wynagrodzenie: 60 – 90 PLN

Poszukiwana osoba specjalizująca się w zagadnieniach PowerBI, chętna do pracy jako IT Consultant:

Zakres obowiązków:
– Tworzenie i rozwój systemów BI;
– Przygotowywanie raportów i dashboardów;
– Bezpośrednia współpraca z Klientem w języku angielskim
– Udział w zarządzaniu zakresem projektu i budżetem
– Dzielenie się dobrymi praktykami
– Tłumaczenie wymagań developerom

Wymagania:
– Min. 2 lata doświadczenia w pracy z PowerBI
– Mile widziana znajomość SQL, DAX, MS SQL
– Bardzo dobra znajomośc j. angielskiego (min. B2)
– Znajomośc metodologii agile będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
– Możliwośc współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B
– Pracę w 100% zdalnie lub z biura w Warszawie
– Pakiet benefitów i dni urlopowe przy obu formach współpracy
– Niekorporacyjna atmosfera i liczne inicjatywy pracownicze