Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Customer Service Junior Coordinator with German C1 level

Miejsce pracy: Poznań

4-6-61658
Wynagrodzenie: 5000 – 6000 PLN

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Customer Service Junior Coordinator with German C1 level

Obowiązki:
– Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami i wsparcie działań sprzedażowych
– Odpowiadania na zapytania Klientów
– Koordynowanie procesu sprzedaży
– Obsługa klientów niemieckojęzycznych
– Nadzór nad terminowością dostaw
– Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe
– Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
– Doświadczenie w obsłudze klienta i kontaktach B2B, będzie dodatkowym atutem
– Bardzo dobra znajomość MS Office
– Znajomość programu SAP
– Umiejętność pracy z klientem, asertywność, elastyczność i poczucie humoru

Korzyści:
– Możliwości rozwoju zawodowego w firmie z kapitałem zagranicznym
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
– Możliwość wykorzystywania znajomości języka obcego w pracy
– Praca w międzynarodowym, otwartym środowisku, w przyjaznej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.