Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Czas na Staż! Płatny staż w dziale Finansowym – od zaraz!

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu finansowego w zakresie rozliczania delegacji i transakcji gotówkowych oraz uzgadnianie kont rozrachunkowych i księgi głównej,
  • bieżąca archiwizacja dokumentów/ faktur,
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne (wyższe lub absolwenci technikum),
  • wiedza merytoryczna z zakresu czytania i interpretowania przepisów,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, skrupulatność/ dokładność, umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – obsługa systemów i narzędzi, a także korespondencji w tym języku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy na cały etat lub 1/2, w zależności od dyspozycyjności Kandydatów,
  • możliwość zapoznania się z systemem SAP i pracy na nim,
  • możliwość poznania narzędzi finansowo – księgowych występujących w międzynarodowych korporacjach, a także uczestnictwa w szkoleniach z zakresu odbywających się w tym dziale finansowym procesów,
  • możliwość zdobycia cennego, pierwszego doświadczenia w pracy.

Koniec z bezpłatnymi praktykami i stażami! Nasz Klient oferuje nową jakość! Zgłoś się do nas a przedstawimy wszystkie szczegóły.

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: SMG/05/2021/GDA