Aplikacje zostały zamknięte

Czy wiesz, że w ubezpieczeniach zarobisz kilka razy więcej?

  • 5 000 – 30 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

Zmień swoje życie na lepsze i rozpocznij pracę w NATIONALE -NEDERLANDEN

Do swojego zespołu poszukuję przedstawicieli ubezpieczeniowo- finansowych

Mam do zaproponowania najlepsze na rynku warunki finansowe w tym wysoka cześć bonusowa + prowizje

Główne zadania:

Jest to praca w sprzedaży, głównie dzwonimy do klientów, przygotowujemy oferty. Kontaktujemy się z:

  • obecnymi klientami którym proponujemy dosprzedaż nowych rozwiązań
  • Firmami które zabezpieczają swoich pracowników w ubezpieczeniach grupowych
  • Klientami którzy zostawili kontakt na stronie internetowej
  • Nowymi klientami którzy wyrazili zgodę na kontakt

Zapewniamy bazy, szkolenia

nie chcemy byś sprzedawał coś swoim znajomym.

Praca głównie z oddziału ( po adaptacji możliwa z domu) + spotkania z klientami w oddziale/na mieście/z domu

Biuro na ulicy Wiktorskiej 63 ( przy metrze Racławicka)

Oczekiwania bardzo proste:

  • Wykształcenie średnie
  • Niekaralność
  • Komunikatywność

Zapewniamy:

  • Najwyższe wynagrodzenie w branży
  • Benefity – Medicover, Multisport, Ubezpieczenie grupowe

Formą rozliczenia jest działalności, dlatego że:

  • wybieramy podatek liniowy ( średnie zarobki przedstawiciela to ok. 8000 PLN) i zamiast 32 % jest tylko 19% podatku
  • Kwotę brutto dostajesz na konto
  • Nie normujemy czasu pracy – To nie jest siedzenie w biurze po 8 godzin
  • Faktycznie a nie tylko w teorii nie mamy sufitu wynagrodzeń

Proszę by odpowiedziały tylko osoby zainteresowane rozmową podczas której odpowiem na pytania i przekażę wszystkie szczegóły. Jeśli wysyłasz wszędzie CV i nie przychodzisz na umówione spotkania to sobie odpuść to ogłoszenie 🙂

do zobaczenia/ usłyszenia

Majk