Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

HR Work Force ( APT 6474 )jest agencją pracy o ustabilizowanej pozycji na rynku pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników.

Obecnie poszukujemy Pracowników do czynności na magazynie, kasach, dziale ogród w marketach w Poznaniu i Swarzędzu

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub zlecenie,
• wynagrodzenie 23 zł brutto/h,
• możliwość zdobycie cennego doświadczenia.

Wymagania

• Chęć do pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań.

Prezentacja firmy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
23,00 zł – 23,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie