Poszukujemy dwóch osób do pracy dorywczej w sklepie Tchibo w galerii Outlet Park

Jedna osoba do prac w zróżnicowanym grafiku- dostosowanym do Twojej dyspozycyjności

Druga osoba praca głownie we wtorki

jedyne czego wymagamy to dyspozycyjności oraz aktualnej książeczki Sanepid

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 506 463 132 lub aplikuj na ogłoszenie

czynności pomocnicze w sklepie

Szczecin

Oferujemy:
  • elastyczny grafik pracy
  • stawkę 18,50 brutto/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • comiesięczny pakiet kawy
  • benefity oferowane przez Randstad (karta sportowa, pakiet medyczny)

Zadania:

  • wykonywanie czynności pomocniczych na terenie sklepu: sprzedaż, wykładanie towaru, parzenie kawy

Oczekujemy:

  • aktualnych badań sanepidowskich
  • dyspozycyjności do pracy

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić