Aplikacje zostały zamknięte
– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT (Hardware), szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Distribution Key Account Manager (computer hardware)Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka osoby samodzielnej, umiejętnie budującej relacje z partnerami handlowymi. Spółka ma silną pozycję na rynku otwartym i dystrybucyjnym, stara się ją umacniać poprzez atrakcyjną ofertę cenową i profesjonalną obsługę Klientów.

Główne obowiązki:

  • Realizacja planów operacyjnych i planów sprzedażowych w oparciu o rozwój dotychczasowych Klientów,
  • Rozwój kanału B2B (dystrybutorzy / integratorzy sprzętu IT),
  • Negocjacje handlowe,
  • Przygotowywanie efektywnych strategii osiągania celów krótko- i długoterminowych,
  • Zarządzanie kontaktami z klientami podczas całego cyklu sprzedażowego,
  • Identyfikowanie i kwalifikowanie nowych szans rynkowych,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów przy współpracy z zespołem marketingu produktowego firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług do Klientów sieciowych (FMCG, IT, COnsumer Electronics, B2B),
  • Zdolności analitycznego myślenia, kreatywności, determinacji w dążeniu od celu,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej współpracy z innymi,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodznie i narzędzia pracy (w tym slużbowe auto również do użytku prywatnego),
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (decyzja kandydata)