Aplikacje zostały zamknięte

Edison Energia SA

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania Energia prosto ze słońca domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany

Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

Dołącz do nas! … jeżeli szukasz pracy w nowoczesnej, ekologicznej i przyjaznej środowisku branży. Z nami zdobędziesz doświadczenie w branży fotowoltaicznej!

Twoje zadania:

  • Doradztwo klientom w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła,
  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy,
  • Aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne – nieograniczone zarobki, najszybciej wypłacane prowizje na rynku,
  • Akademia sprzedaży – kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,
  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż (tablet, telefon, samochód służbowy, wsparcie marketingowe),
  • Najnowsza technologia i unikalny produkt, którego klienci potrzebują,
  • Stabilność dużej organizacji przy braku nonsensów korporacyjnych i polityki,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Energiczny zespół i pełne wsparcie doświadczonego managera,
  • Wiedzę i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Praca w najszybciej rozwijającą się organizacją fotowoltaiczną w Polsce.

  • Jesteś ambitny/a, samodzielny/a i nieprzeciętny/a,
  • Chcesz zarabiać bardzo dobrze,
  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D,
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia,
  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię, a napędza,
  • Lubisz rywalizację i pracę w terenie – posiadasz wewnętrzny drive i energię,
  • Posiadasz duże pokłady automobilizacji i energii,
  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku fotowoltaki w Polsce i stać się jego częścią.