Aplikacje zostały zamknięte

Doradca Energetyczny (ŁÓDZKIE) – umowa o pracę

  • 5 000 – 15 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Firma A1-Energies Sp. z o.o. poszukuje Handlowców z doświadczeniem w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych lub klimatyzacyjnych.

Zadania:

·      Analiza potrzeb klienta,

·      Doradztwo techniczne,

·      Współpraca z pozyskanymi klientami,

·      Uczestnictwo w umówionych przez Call Center spotkaniach,

·      Prowadzanie prezentacji z klientami biznesowymi i indywidualnymi,

·      Przygotowanie ofert i kosztorysów,

·      Obsługa administracyjna projektów.

Od kandydata oczekujemy:

·      Doświadczenia w sprzedaży min. 1 rok,

(mile widziane doświadczenie w sprzedaży: klimatyzacji, pomp ciepła lub paneli fotowoltaicznych)

·      Umiejętności prowadzenia prezentacji,

·      Analitycznego podejścia i organizacji czasu pracy,

·      Posiadania prawa jazdy kat. B,

·      Zainteresowania tematyką OZE,

·      Umiejętności planowania,

Co w zamian:

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·      Wynagrodzenie podstawowe (3 400 – 5 000 zł), + premia bez górnego limitu,

·      Samochód służbowy zgodnie z polityką flotową,

·      Systematyczne szkolenia,

·      Wyposażenie w narzędzia IT,

·      Komfortowe warunki pracy,

·      Praca w zgranym zespole.

Nie czekaj – dołącz do nas i razem z nami działaj w obszarze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII!!

Aplikację (CV) prosimy przesyłać korzystając z aplikacji OLX.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133, poz 883).

Nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.