Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

  • 3 000 – 25 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Citysolar to lokalna firma, którą tworzą specjaliści. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych od A do Z – wspieramy przy pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania, montujemy i uruchomiamy instalacje, a także zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania i jakości każdej inwestycji. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe na terenie Województwa Łódziego i współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy
  • Aktywne rozwijanie bazy klientów w dedykowanym obszarze

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych, skutecznych negocjacji oraz prezentacji handlowych

JAKO FIRMA OFERUJEMY:

  • Samochód służbowy + flota
  • Podstawa uzależniona od doświadczenia
  • Unikalny na rynku polskim produkt
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szeroki zakres szkoleń
  • Nienormowany czas pracy
  • Atrakcyjne wyjazdy i imprezy integracyjne
  • Najatrakcyjnieszy system premiowy na rynku

Aplikację zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora Danych Osobowych którym jest Citysolar Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi Ul. Dowborczyków 25/212 ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło