Aplikacje zostały zamknięte
Edison Energia SA

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania Energia prosto ze słońca domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany

Doradca Klienta Biznesowego ds. Fotowoltaiki

Dołącz do nas! … chyba, że obawiasz się wyzwań lub od pracy oczekujesz spokoju, prostych zadań i pracy do 15stej, wtedy zaaplikuj na inne stanowisko.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • jesteś osobą nieprzeciętną
  • chcesz zarabiać dobre pieniądze – najlepsi zarabiają 200 tys. zł + rocznie
  • posiadasz wewnętrzny drive i energię
  • świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia
  • lubisz rywalizację i pracę w terenie
  • presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • bardzo wysokie prowizje
  • auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy
  • abonamentowy, uczciwy produkt, którego klienci potrzebują (sprzedasz nawet własnej rodzinie)
  • stabilność dużej organizacji
  • energiczny zespół
  • awans dla najlepszych
  • pełne wsparcie doświadczonego managera
  • pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych
  • konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • brak nonsensów korporacyjnych i polityki
  • szybka ścieżka decyzyjna
  • najbardziej rozwojowa branża w Polsce
  • zarząd zainteresowany opinią pracowników
  • prywatna opieka medyczna

Twoje zadania:

  • doradztwo klientom biznesowym w zakresie Fotowoltaiki
  • budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
  • aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia
  • raportowanie wyników sprzedaży