Opis stanowiska pracy

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy nowych osób, które wspomogą nasz zespół.
Nie wymagamy doświadczenia, tylko chęci do pracy.
Mamy zupełnie inne podejście do Pracownika. U nas liczysz się Ty i Twój rozwój!
Nie ukrywamy, że do Naszego zespołu potrzebujemy ludzi otwartych, uśmiechniętych, którzy lubią kontakt z drugim człowiekiem. Jeśli masz również doświadczenie w obsłudze Klienta – dodatkowy plus dla Ciebie!

• Jak w każdej pracy zaczynamy od początku, czyli szkolenia – przechodzisz je kompleksowo, czas spędzasz z Trenerami, którzy znają się na rzeczy i przygotują do pracy najlepiej jak to możliwe!
Szkolimy z zakresu marketingu, finansów, rozwoju osobistego, sprzedaży i negocjacji.
• Później przychodzi pierwszy kontakt z Klientem – badasz potrzeby Klienta, personalizujesz ofertę i negocjujesz warunki umowy!
Pracujemy wyłącznie z klientem biznesowym.
• Wiadomo, że za pracę czeka wynagrodzenie – wysoka premia oraz dla osób z najlepszymi wynikami samochód!
• Pracujemy w godzinach 8:00-16:00, ponieważ jest to praca z klientami biznesowymi
• Rzecz jasna, że nie samą pracą człowiek żyje – zyskujesz możliwość skorzystania z Multisport i LuxMed
• Work-life balance
• Po pewnym czasie, gdy poczujesz, że jesteś najlepszy – czeka Cię możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy!

Co możemy zagwarantować?
* świetną atmosferę w pracy
* stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
* profesjonalne kursy i szkolenia
* wyjazdy biznesowe
* BARDZO wysokie prowizje
* mnóstwo konkursów z nagrodami
* za najlepsze wyniki w pracy możliwość otrzymania samochodu służbowego
* realną możliwość awansu
* wyjścia integracyjne z grupą

Szukamy osób, które:
• Są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
• Wykazują zaangażowanie
• Odznaczają się punktualnością
• Posiadają wykształcenie min. Średnie
• Lubią się uczyć i chcą się rozwijać’
• Mają ambicje

Miejsce pracy: Katowice
Dołącz do naszej Ekipy! Wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli lubisz rozmawiać, jesteś gotowy na wyzwania i zarabianie dużych pieniędzy to wyślij do nas swoje CV! Zgłoszenia tylko z załączonym CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.
Do zobaczenia!

Nie czekaj, APLIKUJ!

Prezentacja firmy

MPR GROUP SP. Z O.O. to firma z polskim kapitałem, która obecnie zatrudnia 20 osób i zrzesza 30 firm, które razem tworzą naszą Grupę. Specjalizujemy się w szkoleniu osób do działów sprzedaży, rekrutacji i marketingu.
W związku z intensywnym rozwojem i stale rosnącą liczbą firm, które zrzeszamy poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu.   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.800,00 zł – 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Obsługa klienta
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić