Aplikacje zostały zamknięte

Doradca Klienta w Placówce Partnerskiej Alior Bank SA

  • 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Opis

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Bankier Group działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,

• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,

• sprzedaż produktów bankowych,

• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,

• realizacja założonych planów sprzedażowych,

• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekiwania:

• doświadczenie w branży finansowej, sprzedaży lub na podobnym stanowisku,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( w tym MS Office ),

• umiejętność budowania długofalowych relacji,

• zdolności sprzedażowe i interpersonalne,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• ukierunkowanie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,

• intensywny rozwój zawodowy,

• atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez aplikację.

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „DK Rawa Mazowiecka”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”