Doradca klienta włoskojęzycznego
4 500 – 7 000 zł/mies. brutto

Typ umowy

Umowa o pracę

Wymiar pracy

Pełny etat

Łódź, Łódzkie

Specjalne wymagania: Brak

Opis
Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie internetowej: www.fintecnic.eu lub www.fintecnic.pl

Kim jesteśmy i co robimy?
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dostarczającą stolarkę okienną na rynek polski i włoski.

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy energicznych i skrupulatnych osób do pracy w charakterze „Doradca klienta – kosztorysant/ka”.

Obowiązki, które chcemy Ci powierzyć:
1. Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w siedzibie firmy i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

2. Sporządzanie ofert handlowych

3. Obsługa zamówień

Czego wymagamy:
1. Znajomości języka włoskiego na poziomie C1

2. Skrupulatności

3. Komunikatywności i zaangażowania

4. Wykształcenia średniego, wyższego lub w trakcie nauki

5. Dobrej znajomości obsługi komputera

6. Chęci do pracy

7. Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

8. Umiejętność analitycznego myślenia

9. Kultura osobista

10. Orientacja na klienta

Oferujemy Ci w zamian:
1. Stałe zatrudnienie

2. Paca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

3. Wynagrodzenie (4500-7000 brutto) – część stała i prowizja – wypłacana zawsze na czas

4. Niezbędne narzędzia do pracy(Laptop,telefon)

5. Prywatna opieka medyczna

6. Premie za frekwencję

7. Szkolenia wewnętrzne

8. Miłą i przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło