Doradca Techniczno – Handlowy (branża budowlana) f/m

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie polityki sprzedaży firmy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami typu podwykonawcy, kosztorysanci. Dokładnie rozpoznaje także oczekiwania klientów, udziela im pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań firmy oraz zapewnia fachowe doradztwo techniczne.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta z branży inżynierii lądowej poszukujemy Doradcy Techniczno- Handlowego.

Opis stanowiska

– utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami;

– negocjowanie umów i zamówień otrzymanych od klientów;

– wsparcie techniczne w procesie sprzedaży;

– bezpośrednia współpraca z działem marketingu i regionalnymi managerami sprzedaży;

– regularne raportowanie do Country Sales Manager;

– promowanie marki poprzez udział z branżowych eventach;

– realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie rozwoju sieci sprzedaży;

– praca stacjonarna;

Profil kandydata

– wykształcenie min. średnie techniczne – inżynieria lądowa lub geologia będą dodatkowym atutem;

– wymagane doświadczenie min 3 lata na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej / inżynierii lądowej;

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;

– silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne;

– zorientowanie na rezultaty;

– otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

– dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność;

– znajomość programów MS Office;

Oferujemy

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu

– atrakcyjne wynagrodzenie

– profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić