Doradca Wizerunku – Sprzedawca w salonie z modą męską

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

Opis

PAWO to POLSKA marka. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania.

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami na stanowisku :

Doradca Wizerunku

TWOJE ZADANIA:

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
  • Rozpoznawanie oraz kreowanie potrzeb Klientów
  • Planowanie i organizacja pracy działu zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • Dbanie o wystrój salonu, zgodnie z standardami i wytycznymi VM
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenia w handlu i obsłudze Klienta
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy
  • Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi
  • Dobrej organizacji oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb
  • Rozwiniętych zdolności sprzedażowych i umiejętności zarządzania biznesem z uwzględnieniem aktualnych trendów w modzie,

CO OFERUJEMY:

  • umowę o pracę, na start
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz system motywacyjny,
  • pakiet szkoleń startowych,
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie doradztwa, stylizacji oraz ekspozycji,
  • wsparcie na każdym etapie pracy,
  • rabaty pracownicze.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić