Obowiązki:

  • odpowiedzialność za zwiększanie przychodów
  • utrzymywanie jakości oraz jej stałe podnoszenie
  • dbanie o satysfakcję i zadowolenie Klienta
  • reprezentacja firmy

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego,
    mile widziane doświadczenie o podobnym profilu
  • wysokie umiejętności analityczne
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności przywódcze
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego B1 w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i bezpieczeństwo
  • zdobywanie doświadczenia
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników pracy
  • wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • uczestnictwo w dużych, globalnych i nowatorskich projektach
  • liczne benefity
  • ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek w branży automotive
  • pracę przy niezwykłych samochodach
  • rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • wyjątkową atmosferę i zgrany zespół
  • samodzielność i decyzyjność w powierzonym obszarze
  • możliwość realnego wpływu na produkt finalny
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić