Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Przynależność do pierwszej ligii w transporcie i logistyce: spełnienie tego twierdzenia jest codziennym celem rodzinnego przedsiębiorstwa Elflein, założonego w 1932 roku.

Siła innowacji i konsekwentne ukierunkowanie na klienta w rozwoju i realizacji koncepcji transportowych i logistycznych są podstawą pomyślnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Dzięki know-how i najwyższej jakości dostarczamy naszym partnerom dostosowane do ich potrzeb rozwiązania logistyczne dla przemysłu motoryzacyjnego, papierniczego i spożywczego.

W związku z dalszym rozwojem naszej lokalizacji w Lipsku, Bambergu i Grünheide, w najszybszym możliwym terminie poszukujemy kandydata na stanowisko

Dyspozytor ze znajomością języka niemieckiego

Twoje zadania:

  • Niezależne planowanie i monitorowanie transportów dla naszych stałych klientów: zarówno w (między)narodowym ruchu towarowym, jak i w ruchu lokalnym
  • Optymalne planowanie wykorzystania pojazdów (ciężarówek przegubowych, mega naczep, długich ciężarówek i ciężarówek przegubowych jumbo) i podwykonawców
  • Komunikacja zorientowana na rozwiązania w przypadku problemów operacyjnych
  • Kontrola i monitorowanie jakości i wydajności
  • Komunikacja z kierowcami, współpraca w zespole dyspozytorskim
  • Wprowadzanie i przetwarzanie zamówień

Twój Profil:

  • Wyksztalcenie w kierunku transport/spedycja/logistyk lub porównywalne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2) – warunek konieczny
  • Doświadczenie w planowaniu floty samochodowej i pracy podległych kierowców
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i silne zdolności interpersonalne
  • Niezależny, samodzielny sposób pracy i zaangażowanie w zespole
  • Wyraźna orientacja na usługi oraz uporządkowany sposób pracy, również w sytuacjach stresowych, dopełniają Twój profil

W zamian otrzymasz:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin
  • Szkolenia wewnętrzne oraz możliwości szkoleń zewnętrznych
  • Program premiowy
  • Otwarta kultura korporacyjna
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko
  • Zgrany zespół i płaska hierarchia

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim z podaniem numeru referencyjnego EBE/SV/DDE/1204/2021 wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia, terminu rozpoczęcia pracy oraz z klauzulami za pomocą przycisku aplikowania.

Prezentacja firmy

Przynależność do pierwszej ligii w transporcie i logistyce: spełnienie tego twierdzenia jest codziennym celem rodzinnego przedsiębiorstwa Elflein, założonego w 1932 roku.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców