Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Ekspert ds. jakości w dziale R&D

Miejsce pracy: Łódź

9-22-61879

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Ekspert ds. jakości w dziale R&D

Na tym stanowisku będziesz wdrażać pomysły na innowacyjne rozwiązania technologiczne. Będziesz też pracować nad rozwiązywaniem pojawiających się problemów produkcyjnych.

Wspólnie z Kierownikiem ds. Inżynierii i Jakości Produktu będziecie zgłaszać i realizować kreatywne pomysły do projektów badawczo-rozwojowych, a także proponować kolejne projekty i działania oparte na nowych pomysłach.

Główne zadania, które na Ciebie czekają to:

– Pełnienie funkcji eksperta technicznego dla rodziny produktów.
– Analiza trybów awarii, ich pochodzenia i możliwych przyczyn oraz skutków.
– Opracowywanie zmian projektowych i zmian specyfikacji komponentów w celu ulepszenia projektu i wyeliminowania powstawania awarii.
– Współpraca z zespołem inżynierów produktu, w celu zdefiniowania i wdrożenia rozwiązania dla produkcji.
– Konsultacje z ekspertami na całym świecie, w tym z ekspertami ds. badań i rozwoju.

Wymagania:
– Wykształcenie: magister lub dr hab. w elektrotechnice ze szczególnym uwzględnieniem energoelektroniki lub dziedziny pokrewnej, takiej jak fizyka
– Wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie energoelektroniki średniego napięcia będzie dodatkowym atutem
– Doświadczenie w testowaniu obwodów elektrycznych.
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
– Analityczny sposób myślenia.
– Umiejętność stosowania metod naukowych w rozwiązywaniu problemów.
– Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Korzyści:
– Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
– Pakiet benefitów pozapłacowych + premia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić