Ekspert ds. Systemów IT (Cloud Architect)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako: Ekspert ds. Systemów IT (Cloud Architect)

Twoje zadania:

  • Prowadzenie technicznych projektów w obszarze infrastruktury cloud RH OpenShift
  • Przygotowywanie architektury rozwiązań cloud native opartych o mikroserwisy
  • Rozwój i utrzymanie procesu CI/CD
  • Koordynacja pracy dostawców i zespołu projektowego
  • Wsparcie techniczne oraz operacyjne wdrożonych rozwiązań

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, informatyka)
  • Masz duże doświadczanie w:
  • projektach budowy środowisk opartych na K8s (mile widziany RH OpenShift)
  • tworzeniu procesów CI/CD w oparciu o GitLab, Jenkins (mile widziana znajomość SonarQube)
  • Masz różnorodne doświadczenie w rozwoju systemów IT i zastosowania różnych technologii: Java, JavaScript, PostgreSQL/Oracle, usługi (REST, SOAP)
  • Cechują Ciebie wysokie umiejętności komunikacyjne, organizatorskie oraz samodzielność
  • Znasz zagadnienia związane z zarządzaniem projektami w oparciu o metodykę Agile (mile widziany Scrum)
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło