Aplikacje zostały zamknięte

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik (m/k)

Miejsce pracy: Jawor, Strzegom, Legnica

Obowiązki:

  • stała współpraca ze zwierzchnikiem działu utrzymania ruchu i serwisu w celu zapewnienia stałej gotowości do pracy wszystkich urządzeń produkcyjnych,
  • nadzór bezpośrednich prac konserwacyjnych urządzeń produkcyjnych i pozaprodukcyjnych,
  • raportowanie przebiegu pracy na zmianie produkcyjnej,
  • zdawanie relacji kierownikowi działu utrzymania ruchu i serwisu na temat problemów zaistniałych podczas trwania zmiany roboczej,
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
  • wpisy systemowe dokonanych napraw i kontroli.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. technicznie, kierunkowe,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość budowy układów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1 KV.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię regulaminową miesięczną,
  • fundusz socjalny (bony na święta: Wielkanoc, Boże Narodzenie, dofinansowanie wypoczynku),
  • pakiet Luxmed,
  • pracę w systemie 3-zmianowym.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić