Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3877

Obowiązki:

• Budowy, naprawy i serwis instalacji elektrycznych;
• Prace remontowo – konserwacyjne urządzeń oraz instalacji elektrycznych;
• Montaż nowych maszyn i urządzeń elektrycznych;
• Prace związane z montażem i serwisowaniem oświetlenia;
• Montaż tras kablowych, układanie przewodów elektrycznych i sterowniczych;
• Prace warsztatowe – prefabrykacja rozdzielnic.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych
  • eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne (tzw. SEP) do 1 kV;

Miejsce pracy: Łęczycka 8, 85-737 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: kuba@amper-electric.com.pl668 225 562

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis