Aplikacje zostały zamknięte

Elektromonter napowietrznych linii wysokiego napięcia – Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta oferującego usługi z zakresu prac montażowych na liniach napowietrznych poszukujemy elektromonterów z doświadczeniem w pracy z wysokim napięciem. Praca odbywa się na terenie Niemiec w systemie 10/4 (10 dni pracy na 4 dni wolnego). Język niemiecki nie jest wymagany!

Oferujemy:

  • umowę o pracę na polskich warunkach
  • wynagrodzenie w wysokości 15 euro/h brutto + system delegacyjny (49 euro za dzień)
  • zjazdy do Polski co dwa tygodnie (system zmianowy 10 dni pracy 4 dni wolne)
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec
  • możliwość zatrudnienia większej ilości osób (tworzymy 4/5 osobowe grupy)

Główne obowiązki:

  • montaż oraz demontaż linii napowietrznych
  • przeprowadzanie prac naprawczych linii elektroenergetycznych
  • montaż izolatorów, osprzętu i kabli
  • wykonywanie prac monterskich i betoniarskich

Oczekujemy:

  • Posiadania uprawnień elektrycznych SEP (bez ograniczeń)
  • doświadczenia w pracy przy montażu przewodów wysokiego napięcia
  • pierwszego doświadczenia przy pracy na napowietrznych liniach elektroenergetycznych
  • prawa jazdy kategorii B (przy zatrudnieniu grupy osób wymagane co najmniej jedno)

Benefity:

  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Zakwaterowanie
  • Międzynarodowa Firma