Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromonter/ Tester

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie jedno- lub dwuzmianowym
  • Płaca zasadnicza + miesięczny system premiowy
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie PZU, zniżki i inne)
  • Po okresie próbnym pracy przez Manpower szansa przejścia w struktury firmy
  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV – warunek konieczny!
  • Doświadczenie w zakresie serwisu oraz napraw instalacji i urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość instalacji elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej bądź z obszaru automatyki
  • Dokładność, sumienność

Zadania:

  • Naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych
  • Testowanie sprawności gotowych produktów
  • Kontrola realizacji procesu
  • Odczytywanie schematów elektrycznych
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić