Oferta stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży elektrotechnicznej.

Nie czekaj! Aplikuj już dziś! Rozwijaj się w nowoczesnym zakładzie!

lokalizacja: Jelenia Góra

elektryk

Jelenia Góra

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stawiającej na nowoczesne rozwiązania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń technicznych, instalacja, montaż oraz odbiory techniczne
  • utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i innych urządzeń poprzez prowadzenie bieżących napraw i konserwacji, usuwanie usterek i awarii
  • monitorowanie stanu eksploatowanych maszyn i urządzeń w zakresie obowiązujących norm i przepisów BHP, PPOŻ. i innych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • znajomości budowy maszyn produkcyjnych typu wtryskarki, prasy, automaty montażowe,
  • umiejętności czytania schematów z zakresu elektryki i automatyki przemysłowej,
  • doświadczenia przy naprawach maszyn produkcyjnych w dz. utrzymania ruchu,
  • uprawnień SEP.