Elektryka to jest coś, co lubisz? Szukasz stabilnego zatrudnienia i możesz pracować w systemie 3 zmianowym? Przyłącz sobie naszą ofertę!

elektryk

Legnica

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty system benefitów

Zadania:

  • usuwanie bieżących usterek elektrycznych,
  • naprawa maszyn od strony elektrycznej/elektronicznej,
  • obsługa narzędzi
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • wykształcenia min. zawodowego o specjalności elektryk bądź elektro pochodnej,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • wiedzy na poziomie podstawowym nt. aparatury elektrycznej bezpieczniki, styczniki, przekaźniki zasada działania, diagnozowanie usterek

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić