Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Elektryk automatyk

Miejsce pracy: WŁOCŁAWEK

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:

· Doskonalenie i optymalizacji procesów produkcyjnych,

· Naprawy i modyfikacje, usuwanie awarii i działania prewencyjne,

· Diagnostyka urządzeń oraz analiza przyczyn i skutków zdarzeń.

Nasze wymagania:

· Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe: elektryk, automatyk lub pokrewne,

· Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

· Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

· Uprawnienia energetyczne z zakresu eksploatacji,

· Mile widziana znajomość sterowników PLC.

Oferujemy:

· Umowę o pracę bezpośrednio w strukturach międzynarodowej firmy,

· Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,

· Praca zgodnie z grafikiem w godzinach 7:00-19:00, 19:00- 7:00,

· Benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, karta Multisport, częściowo finansowane ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkiejnocy, paczki świąteczne dla dzieci,

· Stabilizację zawodową.

Miejsce pracy: WŁOCŁAWEK

Oferta dotyczy pracy stałej.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić