Elektryk (Techniczna Obsługa Obiektów) – Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu Facility Management poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK
(Obsługa Techniczna Obiektów)
Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:
 umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
 praca od poniedziałku do piątku
 dwuzmianowy system pracy: 6.00 – 14.00 / 14.00 – 22.00
 wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
 pracę w obiekcie przemysłowo magazynowym z częścią biurową, lidera branży, rozpoznawalnej światowej marki
 możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania:
 uprawnienia Grupa 1 E i D do 20kV (pozostałe mile widziane)
 mile widziane uprawnienia pomiarowe min. do 1kV
 mile widziane doświadczenie w zakresie wykonywania pomiarów
 dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, planowanie prac
 zdolność do pracy na wysokości
 uprawnienia UDT na podnośniki koszowe (będzie dodatkowym atutem)

Zadania:
 planowanie i wykonywanie przeglądów oraz pomiarów instalacji elektrycznych
 konserwacja urządzeń oraz instalacji elektrycznej i ogólnotechnicznej
 raportowanie prac serwisowych
 dbanie o satysfakcję klienta w zakresie wykonywanych prac serwisowych

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło