Aplikacje zostały zamknięte

Facility Coordinator

Osoba na stanowisku Facility Coordinatora będzie odpowiedzialna za utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży retail, europejski lider segmentu produktów codziennego użytku

Opis stanowiska

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu,
  • Nadzorowanie przeglądów okresowych urządzeń magazynowych oraz tworzenie raportów,
  • Kontakt z dostawcami i serwisami w zakresie napraw i modernizacji urządzeń,
  • Nadzorowanie konserwacji oraz dbanie o prawidłowe działanie wszystkich urządzeń znajdujących się na stanie magazynu,
  • Zarządzanie pracami zewnętrznych firm podwykonawczych,
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w podległym obszarze,
  • Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy,
  • Planowanie czasu pracy,
  • Wdrażanie i koordynacja projektów inwestycyjnych,
  • Planowanie pracy oraz kontrola realizacji w podległym obszarze.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe- mile widziane kierunki techniczne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy z podwykonawcami, w koordynacji i nadzorze pracy zespołów zewnętrznych,
  • Bardzo dobra wiedza techniczna w zakresie utrzymania nieruchomości,
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego, norm oraz wymogów producentów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku u jednego z liderów w branży,
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Pracę w nowym centrum dystrybucyjnym – nowe wyposażenie stanowisk pracy i nowy sprzęt magazynowy,
  • Przyjazną atmosferę