Aplikacje zostały zamknięte
BetaMed S.A. istnieje na rynku od 19 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Fizjoterapeuta w Poradni Fizjoterapii Ambulatoryjnej (Chorzów)

Miejsce pracy: Chorzów

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach
dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Fizjoterapeuta w Poradni Fizjoterapii Ambulatoryjnej
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:
– wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów korzystających z Poradni Fizjoterapii Ambulatoryjnej,
– prowadzenie terapii manualnej i neurologicznej,
– współpraca z pozostałym personelem medycznym,
– prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:
– dyplom ukończenia studiów magisterskich w dziedzinie fizjoterapii,
– mile widziane: kurs PNF, znajomość terapii punktów spustowych oraz terapii powięziowej,
– komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
– życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość,
– sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy,
– zaangażowanie oraz odpowiedzialność
– czynne prawo jazdy kat. B (sporadyczne wizyty domowe u pacjenta)

Oferujemy:
– forma zatrudnienia: umowę o pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.