Aplikacje zostały zamknięte

FRONTEND DEVELOPER

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Frontend Developer

Lokalizacja: Poznań (na czas pandemii zdalnie)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 90-105 PLN/h netto + VAT
Współpraca: minimum 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia
Godziny pracy: business hours (między 8:00 a 17:00)

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowanie na rzecz potrzeb biznesowych jak i całej organizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie z Javascript, Vue JS, HTML5 ,React, SCSS GIT, Bash, Node JS. Python, Gulp. SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych