Aplikacje zostały zamknięte

KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracodawca oferuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

• stała opieka polskiego koordynatora

• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

• ubezpieczenie zdrowotne

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• dobre warunki pracy, miła atmosfera

• zapewnione zakwaterowanie

• cotygodniowa wypłata

Wymagania:

• chęć do przyuczenia na danym stanowisku

• zaangażowanie w powierzone obowiązki

• chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

– obsługa, ustawianie maszyn CNC z systemami sterowania Fanuc, Okuma, Sinumeric, Mazatrol lub Siemens ( bez programowania)

– obróbka detali za pomocą frezarek, tokarek, wykrawarek itp. zgodnie z rysunkiem technicznym

– testowanie przedmiotów obrabianych

– zaciskanie i rozłączanie obrabianych elementów

– kontrola wizualna i jakościowa

– przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych i serwisowych

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Dominika tel: +48 570 901 033

Magdalena tel: +48 577 901 944

Martyna tel +48 577 901 099

Możesz mi także napisać swoje CV na e-mail.

Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !!

Każdy znajdzie coś dla siebie!!

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – KRAZ 18450