Randstad

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji? Umiesz obsługiwać narzędzia ręczne? Jeżeli tak to aplikuj! Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik utrzymania ruchu.

Lokalizacja: Gdańsk

oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • zatrudnienie w globalnej firmie,
  • pracę zmianową w godzinach 6-14,14-21,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę możliwą do podjęcia od zaraz,
  • premie wynikowe oraz dodatkowo płatny dyżur w weekendy.

zadania:

  •  zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych na podstawie TPM,
  • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii,
  • wykonywanie przeglądów oraz napraw konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • czynny udział w projektach, modyfikacjach oraz tworzeniu nowych stanowisk pracy,
  • informowanie o konieczności zakupu zapotrzebowania oraz części zamiennych.

oczekujemy:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • mile widziana podstawowej praktycznej znajomości automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki,
    hydrauliki oraz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • chęć rozwoju,
  • pozytywne nastawienie, kreatywność, chęć pracy z nowymi technologiami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić