Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o.

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz stawiać pierwsze kroki?Dołącz do zespołu u największego producenta stali w Polsce – jednocześnie będącego największym jej eksporterem i rozpocznij pracę na stanowisku Magazynier. Oferujemy szkolenie oraz możliwość zdobycia uprawnień do obsługi suwnic w ramach pracy!

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

oferujemy
– umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy),
– możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
– wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie oraz dodatki,
– pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym – wolne weekendy,
– możliwość korzystania z programu Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa).

zadania
– prace magazynowe,
– obsługa suwnic.

oczekujemy
– gotowości do pracy zmianowej,
– umiejętności pracy w grupie,
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie (niewymagane).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oznaczone jako: magazynier, obsługa suwnic, pracownik fizyczny

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić