Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz stawiać pierwsze kroki?

Dołącz do zespołu u największego producenta stali w Polsce – jednocześnie będącego największym jej eksporterem i rozpocznij pracę na stanowisku Magazynier.

Oferujemy szkolenie oraz możliwość zdobycia uprawnień do obsługi suwnic w ramach pracy!

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

oferujemy
– umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
– możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
– wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie oraz dodatki
– pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym – wolne weekendy
– możliwość korzystania z programu Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa)

zadania
– prace magazynowe
– obsługa suwnic

oczekujemy
– gotowości do pracy zmianowej
– umiejętności pracy w grupie
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie (niewymagane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić