Randstad Polska Sp. z o.o.

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku magazyniera.

oferujemy
– nowe atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
– umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
– możliwość długofalowej współpracy,
– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
– pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy).

zadania
-wykonywanie prac magazynowych.

oczekujemy
– umiejętności pracy w zespole,
– dyspozycyjności do pracy zmianowej,
– doświadczenia na podobnym stanowisku (dodatkowy atut),
– mile widziane uprawnienia na suwnicę.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś !

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić