Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o

Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych? Szukasz pracy w Gdańsku na pełen etat?

Aplikuj teraz lub wyślij sms „UDT Gdańsk” pod numer 697800885 – oddzwonimy ze szczegółami!

Obecnie dla naszego Klienta, zajmującego się usługami w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej, poszukujemy osób na stanowisko operator wózków widłowych!

Lokalizacja: Gdańsk

oferujemy

§  umowę o pracę tymczasową do końca czerwca z możliwością dłuższej współpracy (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)

§  pracę II zmianową na pełen etat

§  wynagrodzenie godzinowe

§  wolne weekendy

§  pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

§  możliwość skorzystania z benefitów Randstad (prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa)

zadania

§  magazynowanie towaru zgodnie ze standardami firmy

oczekujemy

§  uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

§  doświadczenia w obsłudze wózków  (w tym wózków wysokiego składowania)

§  dyspozycyjności do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić