Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szukasz pracy na produkcji? Nie boisz się pracy fizycznej? Dla naszego klienta, zajmującego się produkcją i budową nowoczesnych rozwiązań z zakresu gospodarki wodnej, szukamy pracowników do prac produkcyjnych.

Lokalizacja: Gdańsk Osowa

oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie 4000,00 zł brutto + premia uznaniowa 15% od wynagrodzenia +  dodatek 600 zł brutto za pracę w systemie 4-brygadowym,
– pracę w firmie, która prężnie się rozwija oraz poważnie podchodzi do potrzeb swoich pracowników,
– zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową.

zadania
– praca przy produkcji rur,
– obsługa maszyn Winder i NC,
– przygotowanie maszyn do produkcji,
– montaż manualnych elementów,
– laminowanie i prace wykończeniowe elementów kształtnych.

oczekujemy
– dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6) lub od poniedziałku do niedzieli w 4-brygadowym systemie pracy po 12h,
– mile widziane doświadczenie na produkcji oraz umiejętność obsługi narzędzi ręcznych w tym szlifierki,
– chęci i zdolności do pracy fizycznej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oznaczone jako: pracownik fizyczny, produkcja

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić