Randstad Polska Sp. z o.o

Dla Naszego Klienta, który zajmuje się produkcją kompletnego wyposażenia kuchennego dla restauracji szybkiej obsługi, poszukujemy osób na stanowisko ślusarz-spawacz, którym gwarantujemy przeszkolenie z metody spawania TIG 141.
Szukamy osób zarówno z doświadczeniem jak i bez!

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową z agencją pracy Randstad, a następnie możliwość zatrudnienia bezpośredniego w firmie,
– atrakcyjne wynagrodzenie: stałe wynagrodzenie miesięczne + premie uznaniowe (od 300 zł brutto/msc do nawet 1500 zł brutto/msc),
– możliwość wypracowywania nadgodzin,
– wynagrodzenie zawsze na czas,
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz doszkolenie posiadanych umiejętności,
– branie udziału w wewnętrznych szkoleniach i zdobycia uprawnień TIG 141!
– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zadania:
– spawanie i montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej.

Oczekujemy:
– przeszkolimy Cię ze spawania TIG 141, jeśli nie posiadasz uprawnień i doświadczenia,
– gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
– znajomość rysunku technicznego mile widziana, jednak nie jest to wymóg konieczny,
– sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
– silnej motywacji do pracy,
– umiejętności pracy w grupie.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz sms – 697800885.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Oznaczone jako: #ślusarz #spawacz #tig #tig141

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić