Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o

Posiadasz uprawnienia do lutowania oraz uprawnienia F GAZY? Chcesz rozwijać się w pracy jako monter?

Aplikuj teraz lub wyślij sms „instalator Gdynia” pod numer – 697800885 – oddzwonimy ze szczegółami!

Obecnie dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją mebli do sieci gastronomicznych, poszukujemy pracowników na stanowisko monter układów chłodniczych.

Miejsce pracy: Gdynia Chylonia

Zakres obowiązków
– montaż układów chłodniczych w produkowanych urządzeniach zgodnie ze schematem lub instrukcją

Wymagania
– uprawnienia do lutowania oraz F GAZY (wymagane)
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej
– dyspozycyjność do pracy III zmianowej
– umiejętność pracy w zespole
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
– umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
– możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
– wynagrodzenie podstawowe + premie za produktywność (od 500 zł brutto/msc nawet do 1500 zł brutto/msc)
– możliwość wypracowywania nadgodzin
– możliwość zdobycia doświadczenia
– branie udziału w wewnętrznych szkoleniach
– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić