Randstad Polska Sp. z o. o.

Masz doświadczenie zawodowe w branży stoczniowej? Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych? Posiadasz uprawnienia SEP? Jeśli tak, to aplikuj! Dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko: monter urządzeń elektrycznych.

Lokalizacja: Gdynia

oferujemy:

  • pracę w globalnej organizacji z różnorodnymi interesującymi zadaniami,
  • zatrudnienie w oparci o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + płatne nadgodziny,
  • możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
  • szeroką gamę świadczeń tj.: pakiet Medicover , ubezpieczenie na życie AXA, karta Multisport.

zadania:

  • wykonywanie prac instalacyjnych urządzeń pod nadzorem inżyniera instalacji,
  • montaż i podłączenie instalacji elektrycznych, szaf rozdzielczych i sterowniczych, układów automatyki,
  • montaż urządzeń i elementów elektrycznych lub mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej.

oczekujemy:

  • min 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży stoczniowej,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (min.70%),

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić